Tallrikar Kina

143309

TALLRIKAR, 7 st, porslin, Kina, varierande dekor, diameter 22,5-29 cm

Skador, nagg och sprickor

Orientaliskt

Tallrikar Kina

Budhistorik (7 bud)
401481
600
401296
550
401011
500
401295
450
401011

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.