Etsning av Stig Åsberg

143288

ÅSBERG, Stig (1909-1968): Etsning, signerad 140/310, daterad 1955, ca 23x14 cm, ramad

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Konst, Grafik

Etsning av Stig Åsberg

Budhistorik (1 bud)

400760
2012-08-22 20:33:05

2012-08-22 kl 21:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.