Roland Svensson litografi

143285

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsstugor, signerad Roland S, 187/360, färglitografi, 25x40 cm

Roland Svensson litografi
Budhistorik (5 bud)
400074
399922
399115
900
397421
550
395888
500

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.