Dekorativ äldre grafik

143280

GRAFISKA PLANSCHER (12 st), 1700-tal, olika grafiska blad, varierande storlekar, ca 50x60 cm, bl.a. bibliska motiv, Rom, jaktscen

Några skador, fläckar, veck, några skurna

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Dekorativ äldre grafik

Budhistorik (7 bud)
400959
600
400960
550
400959
500
400743
450
393721

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.