Karin Karlsson

143279

KARLSSON, Karin (1897-XX): Vårvintermotiv, signerad och daterad Karin Karlsson R.I 1954, olja på duk, 27x32 cm

Konst, Måleri

Karin Karlsson

Budhistorik (1 bud)

400587
2012-08-22 18:33:32

2012-08-22 kl 19:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.