Roland Svensson färglitografi

143271

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv med båt, signerad och numrerad 4/285 Roland S., färglitografi, 44x31 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (15 bud)
400355
4 400
400073
4 200
400353
400073
2 800
399986
2 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.