Roland Svensson färglitografi

143270

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad och numrerad 137/350 Roland S., färglitografi, 28x40 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (14 bud)
400392
1 600
400359
400391
1 400
400359
1 300
400076

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.