Peter Dahl litografi

143269

DAHL, Peter (född 1934): Hus i brand, signerad Peter Dahl, 40/400, litografi, bildytan 64x48 cm

Peter Dahl litografi
Budhistorik (2 bud)

400601
500
394735

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.