Lars Norrman akvarell

143264

NORRMAN, Lars (1915-1979): Kvinnlig modell, signerad Lars Norrman, akvarell, 11x15,5 cm

Konst, Måleri

Lars Norrman akvarell

Budhistorik (8 bud)
400334
398662
750
400333
750
398662
700
400332
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.