Kandelabrar i nysilver

143216

KANDELABRAR, 1 par, 3-armade, slutet av 1800-talet, nysilver, höjd 61 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljusstakar

Kandelabrar i nysilver

Budhistorik (6 bud)
399935
393129
1 800
393027
1 600
392622
392428

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.