Höj- och sänkbar kandelaber i nysilver

143215

KANDELABER, för 2 ljus, slutet av 1800-talet, nysilver, höj- och sänkbar, höjd 58 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljusstakar

Budhistorik (4 bud)

398854
900
394126
600
394030
392429

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.