Berndt Wennström färglitografi

143210

WENNSTRÖM, Berndt (född 1945): Jag hade en gång en båt, från Cornelis Vreswijk-sviten, signerad och numrerad B. Wennström 7/295, färglitografi, 34x40 cm

Budhistorik (9 bud)
399894
398344
398131
950
397968
900
397967
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.