Vas signerad Moser Karlsbad

143208

VAS, slipad och graverad dekor av blommor, signerad Moser Karlsbad, höjd 10 cm

Mynnings- och kantnagg

Glas, Konstglas

Vas signerad Moser Karlsbad

Budhistorik (21 bud)
398635
1 600
398629
398618
1 400
398616
1 300
398576

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.