Laris Strunke oljemålning

143200

STRUNKE, Laris (född 1931): "Att gå in i berget" signerad L. Strunke, olja på duk, 66x52 cm

Konst, Måleri

Laris Strunke oljemålning

Budhistorik (9 bud)
399840
399596
396970
395024
950
393255
900

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.