Svend Drews oljemålning

143198

DREWS, Svend (1919-2003): Skördelandskap, signerad Sv Drews, olja på duk, 80x110 cm

Konst, Måleri

Svend Drews oljemålning

Budhistorik (10 bud)
398988
1 300
398986
398976
398975
950
398929

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.