Dahl-Lindgren Kärleksguden Frö

143177

DAHL, Peter - LINDGREN, Torgny: Kärlekguden Frö, praktutgåva innehållande bok, 4 originallitografier av Peter Dahl i kassett, signerad och numrerad Peter Dahl och Torgny Lindgren EA, bladens mått 33x25 vardera

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Budhistorik (4 bud)

391732
391624
391623
950
391499
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.