Örhängen 1950-tal

143176

ÖRÄNGEN, 1 par, 1950-tal, Österrike, paste och förgyllda

Guld/Smycken, Fashion

Örhängen 1950-tal
Budhistorik (35 bud)
399843
3 600
398971
3 400
398889
3 200
397050
398888

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.