Miniatyrvas 1700-tal Kina

143166

MINIATYRVAS, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 9 cm

Hals med lagning

Orientaliskt

Miniatyrvas 1700-tal Kina

Budhistorik (8 bud)
399732
950
393545
900
396198
850
393545
393544
700

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.