Gallerskål med fat och snipor i fajans

143142

GALLERSKÅL,med fat, fajans, genombruten dekor, SNIPOR, 1 par, Rörstrand, fajans, fatats längd ca 29 cm

Gallerskål samt fat med skador, snipa med nagg

Keramik/Porslin

Budhistorik (20 bud)
398306
398937
398306
1 900
398936
1 800
398306

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.