Fat Kina

143125

FAT, 4 st, porslin, Kina, 1800-tal, diameter 21,5 cm

2 med nagg, glasyrnagg

Orientaliskt

Fat Kina

Budhistorik (8 bud)
398947
393013
392638
393012
392638
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.