Vas Frankrike 1800-tal

143117

VAS, Frankrike 1800-talets andra hälft, slipat glas, dekor med fågel, groda och bro, höjd 18 cm

Glas

Vas Frankrike 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

397539
550
397037
500
392163

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.