Johannes Olsson

143115

OLSSON, Johannes (född 1945): "Ur pennskrinet", signerad Johannes O, olja på duk, 100x100 cm

Konst, Måleri

Johannes Olsson

Budhistorik (21 bud)
398892
9 000
398898
9 000
398892
8 600
398890
8 400
398890
8 200

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.