Tom Kristensen träsnitt

143109

KRISTENSEN, Tom (Australien född 1962):"Ma Ka", färglitografi, signerad och daterad 2010, 29/40, träsnitt, 29x37,5 cm

Tom Kristensen träsnitt

Budhistorik (6 bud)
398541
550
395886
500
395886
450
397629
395886

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.