Tom Kristensen Träsnitt

143108

KRISTENSEN, Tom (Australien född 1962):"Big Mak", färglitografi, signerad och daterad 2009 11/30, träsnitt 17,5x13,5 cm

Tom Kristensen Träsnitt

Budhistorik (12 bud)
398544
950
395884
900
395884
750
393600
700
393456
650

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.