Orientalisk krigsscen

143105

TECKNING, 1800-tal, orientalisk krigsscen, monogramsignerad, daterad 1830, 18x13 cm

Konst, Måleri

Orientalisk krigsscen
Budhistorik (6 bud)
405071
500
397079
450
404532
450
397079
404531

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.