Evert Lundquist nakenstudie

143104

LUNDQUIST, Evert (1904-1994): Nakenstudie, signerad och daterad Evert Lundquist 1931, teckning, 38x28 cm

Konst, Måleri

Evert Lundquist nakenstudie

Budhistorik (3 bud)

405167
405163
397352

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.