Evert Lundquist nakenstudie

143103

LUNDQUIST, Evert (1904-1994): Nakenstudie från Wilhelmssons målarskola, signerad och daterad Evert Lundquist 1924, teckning, 25x16 cm

Konst, Måleri

Evert Lundquist nakenstudie

Budhistorik (5 bud)
405135
405134
700
405133
650
397085
500
397084

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.