Kyrkdosa silver

143096

KYRKDOSA, silver, 1700/1800-tal, invändigt förgylld, otydliga stämplar, vikt 42 g

Silver

Kyrkdosa silver

Budhistorik (21 bud)
405013
2 800
405098
2 600
405013
2 400
405097
405013

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.