Fllickdocka Armand Marseille

143086

FLICKDOCKA, 1900-20-tal, Armand Marseille 390, huvud i biskvi, längd ca 64 cm

Bruksslitage

Leksaker

Fllickdocka Armand Marseille

Budhistorik (6 bud)
397009
397006
397005
395727
392351

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.