Ytterfoder bla. Ewald Dahlskog

143080

YTTERFODER, 5 st, Bo fajans samt Gabriel, höjd 10-15 cm

skador och krackeleringar

Keramik/Porslin

Budhistorik (14 bud)
397901
397899
750
397897
700
397898
700
397897
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.