Tallrikar bla. Wien

143078

TALLRIKAR, 3 st, fajans, varav 2 märkta med bikupa, diameter 24,5 cm

Nagg och skador

Keramik/Porslin

Tallrikar bla. Wien
Budhistorik (4 bud)

393874
900
389881
850
389880
389879
600

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.