Karmstol Gripsholmstyp

143075

KARMSTOL, Gripsholmstyp, 1900-tal, betsad björk, blommig klädsel

Slitage

Karmstol Gripsholmstyp

Budhistorik (10 bud)
398508
950
398529
900
398508
850
397736
397780
750

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.