Spelbord björk

143074

SPELBORD, slutet 1800-tal, björk, höjd 77, 88x44 cm

Slitage, skador, repor

Spelbord björk

Budhistorik (11 bud)
398824
900
397658
850
397658
398822
750
397658
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.