Matsalsbord i ek

143070

MATSALSBORD, på hjultrissor, 1800-tal, alm, höjd 79, 125x122, total längd 180 cm

Sprickor och skador

Matsalsbord i ek

Budhistorik (4 bud)

397941
397815
396827
393509

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.