Charles Abel Corwin oljemålning

143063

CORWIN, Charles Abel (1857-1938): Kor vid vatten, signerad Charles Abel Corwin, olja på pannå, 20,5-25,5 cm
PROVENIENS: Gåva från konstnären personligen

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
397894
2 800
397884
2 600
397805
2 400
397761
397803

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.