Ikon 1800-tal osteuropa

143055

IKON, 1800-tal, Osteuropa, 5 delad, höjd 49, bredd 76 cm

Skador och krackeleringar, monterad på senare bakstycken

Konst, Måleri

Ikon 1800-tal osteuropa

Budhistorik (24 bud)
397916
6 000
397676
5 800
396862
5 600
397675
5 400
396862
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.