Akvarell A Digby Beste

143053

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap, signerad A Digby Beste NBA, akvarell, 47x28 cm

Konst, Måleri

Akvarell A Digby Beste

Budhistorik (2 bud)

395029
391383

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.