Gunnar Mossberg oljemålning

143052

MOSSBERG, Gunnar, (1903-1983): "Stranden vid Grisvärd, Gotland", signerad G.Mossberg, olja på pannå, 40x70 cm

Konst, Måleri

Gunnar Mossberg oljemålning
Budhistorik (1 bud)

390648
2012-08-06 13:32:21

2012-08-19 kl 21:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.