Akke Hugh Malmeström oljemålning

143030

MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): "Santa Lucia Napoli", signerad och daterad A.H. Malmeström 1959, olja på pannå, 50x61 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (31 bud)
397224
3 400
397161
3 200
396897
397159
396897
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.