Pierre Zoetterman fotografi

143022

ZOETTERMAN, Pierre (född 1945): "Avrundad", signerad och numrerad P Zoetterman 1/10, fotograferad 1968, printad 2003, gliséeprint, 53x32 cm
UTBILDNING: Fotoskolan, Stockholms Universitet, Christer Strömholm

Konst, Fotografi

Pierre Zoetterman fotografi

Budhistorik (9 bud)
397384
1 600
397369
395315
1 400
393478
1 300
391199

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.