Pierre Zoetterman fotografi

143021

ZOETTERMAN, Pierre (född 1945): "Fesses Françaises", signerad och numrerad P Zoetterman 1/10, fotograferad 1968, printad 2003, gliséeprint, 53x34 cm
UTBILDNING: Fotoskolan, Stockholms Universitet, Christer Strömholm

Konst, Fotografi

Pierre Zoetterman fotografi

Budhistorik (11 bud)
397353
1 600
395172
394861
1 400
393477
1 300
393476

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.