Pierre Zoetterman fotografi

143020

ZOETTERMAN, Pierre (född 1945): "Tulpan", signerad och numrerad P Zoetterman 2/10, fotograferad 1968, printad 2003, gliséeprint, 43x39 cm
UTBILDNING: Fotoskolan, Stockholms Universitet, Christer Strömholm

Konst, Fotografi

Pierre Zoetterman fotografi

Budhistorik (6 bud)
393475
1 400
392167
1 300
390313
389420
600
389402

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.