Kunisada träsnitt

143010

TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864): Skådespelare "Masterpiece", signerad Kunisada ga, träsnitt, obanformat, 34x24 cm

Skador och lagningar

Orientaliskt, Konst

Kunisada träsnitt

Budhistorik (4 bud)

397287
650
392088
600
394571
600
392088

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.