Leif Tjerned grafiska blad

143004

TJERNED, Leif (född 1942) (2 st): Stadsgata resp City lights, signerade Leif Tjerned 8/90 resp 36/220, litografi resp serigrafi, 50x70 resp 42x64 cm

Leif Tjerned grafiska blad

Budhistorik (3 bud)

397111
394322
389501

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.