Eduard Boehm oljemålning

142993

BOEHM, Eduard (Tyskland 1830-90): Alplandskap med insjö samt figurer på skogsstig - motiv från Saltzburg, signerad, olja på duk, 73x100 cm

Konst, Måleri

Eduard Boehm oljemålning

Budhistorik (28 bud)
397260
11 000
397258
10 500
397254
10 000
397254
9 800
397251
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.