Lennart Aschenbrenner

142990

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): "Kuvert, tre klotsar", signerad och daterad Achenbrenner -73, blandteknik på papper, 41,5x56 cm

Konst, Måleri

Lennart Aschenbrenner
Budhistorik (4 bud)

393256
2 400
390589
390217
390050

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
3 600

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.