Helmut Newton

142988

NEWTON, Helmut (1920-2004): "Croix - Valmer". signerad, daterad a tergo 1976, offsetlitografi, ca 35x23 cm

Konst, Fotografi

Helmut Newton

Budhistorik (13 bud)
396572
394366
3 800
392223
3 600
394365
3 600
392223
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.