Skänk i ek

142982

SKÄNK, ek, höjd 135, 123x45 cm, nyckel finns

Slitage, skador

Skänk i ek

Budhistorik (4 bud)

397602
2 400
397599
393073
393072
500

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.