Oljemålning med hästar

142979

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, motiv med hästar och fåglar, signerad J Hobson, olja på pannå, 23x27 cm

Konst, Måleri

Oljemålning med hästar

Budhistorik (19 bud)
396673
1 700
396496
1 600
396671
1 600
396496
395834

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.