Siri Rathsman olja

142977

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Landskap, osignerad, olja på duk, 80x63 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Dubblerad

Konst, Måleri

Siri Rathsman olja

Budhistorik (4 bud)

397817
2 600
397816
390328
389719

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.